Wynajem rusztowań

Telefon: 
33 300 33 75
Miasto: 
Lniska 22

Województwo:

Cena brutto: 
1zł
Cena netto: 
1zł

Zapraszamy Państwa do wynajmu rusztowań oraz deskowania stropowego.

Dysponujemy trzema systemami rusztowań, z czego dwa to elewacyjne ramowe (Bosta oraz Plattino- kompatybilny w 100% z Plettac) oraz jedno przestrzenne (Modex). Montaż tych systemów nie jest rzeczą skomplikowaną, przy czym są one bardzo stabilne. Zawsze służymy radą przy doborze rodzaju rusztowania w zależności od konstrukcji budynków.

Z chęcią pomożemy również w kwestii dzierżawy deskowania stropowego. Wystarczy dostarczyć nam projekt pomieszczeń oraz podstawowe informacje na temat stropu, a przygotujemy kompleksowe zestawienie materiałowe i ilościowe potrzebnego sprzętu (stemple, dźwigary, trójnogi, głowice, płyty szalunkowe).

 

Usługi monterskie

Jeśli masz problem z ustawieniem, demontażem rusztowania, nasza firma wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Oprócz doradztwa w kwestii doboru rusztowania do typu budynku, dysponujemy również wykwalifikowanymi brygadami monterskimi, które złożą w sposób zgodny ze sztuką budowlaną każde rusztowanie. Pomogą nadto w przygotowaniu zestawienia jakościowo-ilościowego sprzętu potrzebnego do prowadzonych przez Państwa prac budowlanych.

Podczas wieloletniej współpracy mieliśmy okazję poznać doskonałe kompetencje naszych monterów, jesteśmy więc pewni, że i Państwo będziecie zadowoleni ze współpracy z nimi.

Wypozyczlnia szalunków i rusztowań