Rusza konkurs Diamentowe Rusztowanie

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION zainaugurowany zostanie konkurs branży rusztowaniowej – Diamentowe Rusztowanie. Firma Layher, jego pomysłodawca i organizator, pragnie wyróżnić i nagrodzić najlepszych wykonawców budowlanych, którzy w swojej codziennej pracy dbają o pełne bezpieczeństwo pracowników i osób trzecich.

Oficjalne rozpoczęcie pierwszej edycji konkursu Diamentowe Rusztowanie odbędzie się podczas najbliższych Targów 4INSULATION w Krakowie (25-26 listopada). Do udziału zostaną zaproszone wszystkie osoby, wykorzystujące w swojej pracy systemy rusztowaniowe. Celem organizatorów jest wyróżnienie tych wykonawców, którzy odznaczają się profesjonalizmem, bezpieczeństwem oraz wysoką jakością oferowanych usług. Jury zgłoszenia oceni również pod kątem respektowania etyki zawodowej, dbałości o stałe podwyższanie swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach oraz przestrzegania ogólnych norm i zasad prawa budowlanego. Najlepsi otrzymają statuetkę Diamentowego Rusztowania oraz nagrody i wyróżnienia.

Aby zawalczyć o Diamentowe Rusztowanie, wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową, dostępną
na stoisku organizatora konkursu, czyli na stoisku Layher (nr D72). Dodatkowo będzie
to niepowtarzalna okazja aby obejrzeć pokazy montażu rusztowań – systemu TG 60 oraz montażu rusztowań przejezdnych w systemie bezpiecznego montażu P2. Podczas Targów odbędą się również prezentacje ratownictwa wysokościowego oraz izolacji elementów, wykonywany z dostępu linowego.

Pozostałe zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w formie elektronicznej do 15 lutego 2016 r. Na podstawie zebranych ankiet jury wyłoni 10 zwycięzców, którzy w pracy wysokościowej promują stosowanie dobrych praktyk. Zgodnie z regulaminem formuła konkursu będzie otwarta, a udział w nim nie wiąże się z żadnymi kosztami. Organizatorzy na stałe planują wpisać Diamentowe Rusztowanie w kalendarz prestiżowych wydarzeń budowlanych.


Layher to globalny lider w zakresie produkcji systemów rusztowań. Od 70 lat jest synonimem innowacyjności, najwyższej jakości
i gospodarności oraz bezpieczeństwa. W Polsce obecny od 1997 roku.

Firma wspiera swoich klientów oferując im doradztwo i wsparcie techniczne przy planowaniu i realizacji projektów. Dział techniczny odpowiada za przygotowanie projektu wraz ze schematami poszczególnych etapów montażu rusztowań oraz planami ich zabudowy. Prowadzi także szkolenia dla montażystów oraz kadry nadzorczej, zarządzającej, kierowników budów, majstrów i brygadzistów. Wszystkie produkty Layher wytwarzane są na południu Niemiec, w jedynej fabryce w Güglingen-Eibensbach.

 

Więcej informacji:
Magdalena Hayder
Mail: magdalena.hayder@procontent.pl
Tel.: 881 203 322