Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu Diamentowe Rusztowanie

Już za niespełna miesiąc poznamy zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Rusztowaniowego, Diamentowe Rusztowanie. Jego pomysłodawca i organizator, firma Layher, nagrodzi najlepszych wykonawców budowlanych, którzy w swojej codziennej pracy odznaczają się profesjonalizmem, bezpieczeństwem oraz najwyższą jakością oferowanych usług. Finaliści pojadą na tegoroczne targi Bauma w Monachium.

Diamentowe Rusztowanie to konkurs, który został ogłoszony po raz pierwszy w listopadzie 2015 r. Organizatorzy planują jednak, aby na stałe zagościł on wśród prestiżowych wydarzeń budowlanych. Oficjalne rozpoczęcie pierwszej edycji odbyło się podczas 2. Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowej 4INSULATION w Krakowie. Celem konkursu jest promowanie wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy wysokościowej odznaczają się profesjonalizmem, wysoką jakością oferowanych usług, a przede wszystkim dbają o pełne bezpieczeństwo pracowników i osób znajdujących się w pobliżu placu budowy.

Jury, składające się z profesjonalistów z branży rusztowaniowej, wyłoni 10 zwycięzców, którzy promują stosowanie dobrych praktyk podczas pracy na wysokościach. Pod uwagę będą brane również takie wyróżniki jak: respektowanie etyki zawodowej, dbałość o stałe podwyższanie swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach oraz przestrzeganie ogólnych norm i zasad prawa budowlanego. Wszyscy wyróżnieni otrzymają statuetkę Diamentowego Rusztowania. Dodatkowo dla trzech najlepszych zgłoszeń przewidziano nagrody specjalne – wyjazd na Targi Bauma 2016 w Monachium oraz zwiedzanie siedziby firmy Layher w Güglingen-Eibensbach.

Zgodnie z regulaminem formuła konkursu jest otwarta, a udział w nim nie wiąże się z żadnymi kosztami. Do rywalizacji o tytuł Diamentowego Rusztowania zostały zaproszone wszystkie osoby fizyczne, wykorzystujące w swojej pracy systemy rusztowaniowe oraz działające na terenie Polski. Dotychczas do konkursu zgłosiło się już kilkudziesięciu profesjonalistów z branży budowlanej.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 15 lutego 2016 roku. Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową na stronie http://layher.pl/blog/konkurs-diamentowe-rusztowanie/.

Layher to globalny lider w zakresie produkcji systemów rusztowań. Od 70 lat jest synonimem innowacyjności, najwyższej jakości i gospodarności oraz bezpieczeństwa. W Polsce obecny od 1997 roku.

Firma wspiera swoich klientów oferując im doradztwo i wsparcie techniczne przy planowaniu i realizacji projektów. Dział techniczny odpowiada za przygotowanie projektu wraz ze schematami poszczególnych etapów montażu rusztowań oraz planami ich zabudowy. Prowadzi także szkolenia dla montażystów oraz kadry nadzorczej, zarządzającej, kierowników budów, majstrów i brygadzistów. Wszystkie produkty Layher wytwarzane są na południu Niemiec, w jedynej fabryce w Güglingen-Eibensbach.

Więcej informacji:
Aleksandra Franas
Mail: aleksandra.franas@procontent.pl
Tel.: (22) 404 98 97 wew. 109