Drabiny, Rusztowania Sprzedaż Wynajem

Telefon: 
618107157
Miasto: 
Komorniki

Województwo:

Firma Nowak to specjalista w dziedzinie sprzętu budowlanego. Podstawę naszej oferty stanowią takie artykuły jak rusztowania, drabiny, kraty pomostowe, szalunki czy stemple budowane. Starając się realizować potrzeby najbardziej wymagających klientów zapewniamy im zróżnicowane towary w przystępnych cenach, aby każdy miał możliwość wyboru artykułu najlepiej odpowiadającego jego oczekiwaniom.

Z myślą o osobach chcących wypożyczyć wysokiej klasy sprzęt przygotowaliśmy ofertę na wynajem sprzętu budowlanego. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie całkowicie zadowolony z atrakcyjnych cen wynajmu szalunków czy podnośników.

Dołożymy wszelkich starań, by zakupione u nas artykuły usatysfakcjonowały nabywców. Zapraszamy do współpracy – postaramy się przekonać Państwa, że w zakresie sprzedaży podstawowych elementów każdej budowy – drabin aluminiowych czy rusztowań warszawskich - nie mamy sobie równych. Dołożymy także starań, by spełnić Państwa oczekiwania.

P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
Ul. Poznańska 96
62-052 Komorniki